| Colour | Brand | Weight |
| - | Wild Things Publishing | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 474 g |
| Colour | - |
| Brand | Fodor's Travel |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Wild Things Publishing |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |